Magic Star/Powder Eyeshadow Pencil
سایه چشم مدادی پودری مجیک استار

دارای بافت پودری و بسیار نرم همراه با استفاده آسان بر روی پلک خشک و مرطوب، رنگ دهی و پوشش دهی بالا، عدم پخش شدن اطراف پلک که بر زیبایی هرچه بیشتر چشمان شما خواهد افزود. میزان سرب در این محصول نزدیک به صفر می باشد.

دانلود کاتالوگ PDF مشاهده نمایندگان فروش

اطلاعات بیشتر

  • در ۱۱ رنگ
  • مستقیما روی پلک استفاده نمایید.
  • داخل چشم استفاده نکنید.
  • مداد را به صورت خیس استفاده و یا تراش نفرمایید.
  • 8 ساعت ماندگاری
  •  وزن خالص: 4 گرم
  •  انقضاء: 18 ماه پس از باز شدن درب محصول
  • مناسب ترین مداد تراش برای این محصول ® Pippa of London است. سایر تراش ها ممکن است به آن آسیب برسانند.
بیشتر بدانیم

در ساختار این نوع سایه چشم مدادی پودری، از پودر فشرده با پوشش دهی بالا و بافت مخملی استفاده شده است و همینطور بدلیل ماهیت مدادی و استفاده آسان از آن می توان با استفاده از این سایه چشم مدادی پودری، آرایش چشم حرفه ای را انجام داد. همچنین قابلیت استفاده بصورت خشک و یا مرطوب بر روی پشت پلک را دارا می باشد و در برابر تعریق مقاوم می باشد که باعث افزایش ماندگاری آن گردیده است. اما باید به این نکته توجه نمود که نباید سایه چشم مدادی پودری بصورت خیس مورد استفاده قرار بگیرد زیرا ماهیت پودری آن از دست می رود و به مغزی آن اسیب وارد می شود و باعث کاهش طول عمر آن می گردد، مناسب تر است که قبل از هربار استفاده مداد تراشیده شود.

پلک های خود را برای ارایش چشم اماده کنید

قبل از شروع آرایش چشم و استفاده از سایه چشم بهتر است که بیس مناسبی برای آرایش چشم هاتون ایجاد کنید تا رنگ های سایه به زیبایی هرچه تمام تر بر روی چشم شما خود نمایی کنه. از بین بردن چربی اضافه روی پلک ها، استفاده از کانسیلر و یا انتخاب یک سایه چشم با رنگ طبیعی و نچرال در سرتاسر پلک موجب می شود تا آرایش چشم های شما بهتر و زیباتر دیده شود.

چگونه با سایه صورت درخشان تری داشته باشیم

ازا نواع سایه چشم پودری یا کرمی که حالت شاین ( اکلیلی ) دارند در رنگ های شامپاینی، هلویی و طلایی را می توانید به عنوان یک جایگزین مناسب برای هایلایتر استفاده کنید. مقدار کمی از این سایه های درخشان  را روی گونه ها، گوشه داخلی چشم، استخوان زیر ابرو بزنید و از این طریق درخشش فوق العاده ای را برای پوست خود ایجاد نمایید.

محصولات pippa را به شما توصیه می کنیم چون: