تایید شده توسط متخصصین پوست

تایید شده توسط متخصصین پوست به چه معناست؟

فاکتوری است که به عنوان “آزمایش پوستی” نامگذاری شده است به این معنی است که یک متخصص پوست به بررسی چگونگی واکنش پوست به محصول و مواد آن پرداخته است.

آنچه كه یك متخصص پوست انجام می ‌دهد:

Patch – test ممكن است برای تشخیص به كار رود، اگر به تركیبی در یك محصول حساسیت وجود داشته باشد، متخصص پوست می ‌تواند به شما توصیه كند چه محصولاتی برای شما مناسب و چه محصولاتی نامناسب است.

آيا در رژلب سرب وجود دارد ؟

بله ممكن است در برخي از رژلب ها نيز سرب وجود داشته باشد اما حتي اين رژلب ها نيز مورد تاييد FDA ( سازمان بهداشت آمريكا ) يا اروپا و وزارت بهداشت ايران میباشند ، اما نكته جالب اين است كه مقدار سرب رژلب در هر گرم از رژلب چيزي حدود 0.0000001 گرم ميباشد يعني 0.1ppm به عبارت ديگر يك قسمت از ده ميليون قسمت . حالا اگر فرض كنيم كه طلا با سرب واكنش و فعل و انفعال شيميايي داشته باشد و سرب هم سياه شود ، آيا اين مقدار تغيير رنگ قابل مشاهده خواهد بود ؟ البته كه نه !

جالب اينكه اين مقدار سرب چيزي معادل يك دهم سرب تنفس شده در روز توسط يك شهروند در تهران و یا شهرهای صنعتی دیگر است . يعني اگر روزي 3 عدد رژلب را به طور كامل ميل بفرمائيد تازه برابر سرب تنفس شده در همان روز خواهد بود

میزان سرب موجود در محصولات ® Pippa of London  پایین تر از حد مجاز اعلام شده از سوی FDA  و در برخی از محصولات نزدیک به صفر و فاقد سرب می باشند.

تاییدیه های pippa

محصولات آرایشی و بهداشتی ® Pippa of London  در مجهزترین آزمایشگاه ها و با استفاده از استاندارد های معتبر و به روز اروپا و آمریکا مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته اند و موفق به اخذ تاییدیه متخصصین پوست و چشم گردیده اند.

pippa logo

چطور محصولات زیبایی pippa بخریم؟

برای خرید محصولات pippa می توانید از طریق نمایندگان توزیع و فروش در تمامی مراکز استانها اقدام نمایید. همچنین از طریق صفحه تماس با ما می توانید با دفتر مرکز pippa ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده لیست نمایندگان تماس با ما