انواع ریمل چشم

مشاهده مشخصات

انواع خط چشم

مشاهده مشخصات

انواع مداد چشم و ابرو

مشاهده مشخصات

سایه های پودری چشم

مشاهده مشخصات
تایید شده توسط متخصصین چشم

فاکتوری است که به عنوان “آزمایش چشمی” نامگذاری شده است به این معنی است که یک متخصص چشم به بررسی چگونگی واکنش به محصول و مواد که همچون انواع مداد های چشم و ریمل آن پرداخته است. محصولات آرایشی ® Pippa of London توسط متخصصین چشم در بهترین آزمایشگاه های اروپا مورد بررسی و ارزیابی گرفته شده اند.

واتر پروف در محصولات آرایشی و بهداشتی چه معنی می دهد؟

اصطلاح نام ضدآب یا واترپروف که در محصولاتی آرایشی و بهداشت کاربرد فراوانی دارد در محصولاتی استفاده می شود که در برابر عرق کردن و ریزش اشک مقاوم هستند.
برای پاک کردن آرایش چشمان‌تان، از مواد پاک‌کننده آرایش که ویژه چشم است و با استفاده از حرکات ملایم‌تردست‌تان روی پوست اطراف چشم ، استفاده کنید. چشمان شما و پوست اطراف آن بسیار حساسند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

تاییدیه های pippa

محصولات آرایشی و بهداشتی ® Pippa of London  در مجهزترین آزمایشگاه ها و با استفاده از استاندارد های معتبر و به روز اروپا و آمریکا مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته اند و موفق به اخذ تاییدیه متخصصین پوست و چشم گردیده اند.

pippa logo

چطور محصولات زیبایی pippa بخریم؟

برای خرید محصولات pippa می توانید از طریق نمایندگان توزیع و فروش در تمامی مراکز استانها اقدام نمایید. همچنین از طریق صفحه تماس با ما می توانید با دفتر مرکز pippa ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده لیست نمایندگان تماس با ما